"Faol elementli o’z-o’zini drenaj qiladigan gelioqurilmalarning gidrodinamik rejimlarini takomillashtirish" mavzusida Ilmiy seminar

Talabgor Fayziyev Zafar Xaydarovichning “Faol elementli o’z-o’zini drenaj qiladigan gelioqurilmalarning gidrodinamik rejimlarini takomillashtirish” mavzusidagi 05.09.03 – Issiqlik ta’minoti. Ventilyatsiya, konditsionerlash. Gaz ta’minoti va yoritish  ixtisosligi boʼyicha (PhD) falsafa doktorligi dissertatsiyasini himoya qilish uchun Samarqand davlat arxitektura – qurilish universiteti huzuridagi ilmiy daraja beruvchi PhD.26/27.02.2020.T.109.01 raqamli Ilmiy kengashi qoshidagi ilmiy seminar  2023-yil 29-avgust 10:00 da, Samarqand davlat arxitektura-qurilish universitetining bosh binosi 2-qavatida joylashgan majlislar zalida bo’lib o’tishini ma’lum qilamiz.

Ilmiy rahbar: texnika fanlari doktori (DSc), professor, katta ilmiy hodim

Rashidov Yusuf Karimovich