DIQQAT E’LON!

Talabgor Pirnazarov Ilxom Islamovichning “Issiqxonalarda optimal mikroiqlim sharoitlarini takomillashtirish” 05.09.03 – “Issiqlik ta’minoti. Ventilyatsiya, konditsionerlash. Gaz ta’minoti va yoritish” ixtisosligi bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun tayyorlagan dissertatsiya ishining  Mirzo Ulug‘bek nomidagi Samarqand davlat arxitektura-qurilish universiteti huzuridagi ilmiy daraja beruvchi PhD.26/27.02.2020.Т.109.01 raqamli Ilmiy kengash semenari   2024-yil 16 may  soat 14:00 da Samarqand davlat arxitektura-qurilish universitetining bosh binosi birinchi qavat 114-xonasida bo‘lib o‘tishini ma’lum qilamiz.

Ilmiy rahbar: texnika fanlari doktori, professor Boboyev Sobirjon  Murodullayevich

Manzil: Samarqand shahri, SamDAQU bosh bino.

Barcha qiziquvchi yosh olimlar hamda professor-o‘qituvchilarni taklif etamiz.